Dijital Santral Çözümleri

Dijital PBX günümüzde kullanılmaya başlayan ve gelişen teknolojilerle yaygınlaşan bir telekominikasyon sistemidir . Bu alanda  küçük , orta ve büyül ölçekli projelerde rahatlıkla kullanılabilecek sistemler tasarlıyoruz .  Dijital santral kullanmanın bir çok avantajı vardır . Bunlar CRM  gibi diğer 3. Party programlarla entegre olabilmek windows tabanlı sunucu sistemleriyle uyumlu çalışabilmek gibi sayabiliriz.

Projelerimizde 3CX Dijital Santral sistemini kullanarak uyumlu cihazlar ile projeler üretmekteyiz . Bu konuda telekominikasyon maliyetlerini düşürmek , yeni teknolojilere hızlı bir geçiş yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz . Proje bazlı tekliflerndirmelerimizi uzman ve sertifikalı kadromuzla gerçekleştirmekteyiz . Bünyemizde bulunun yazılım geliştirme ekibi sayesinde  dijital santral sistemlerini bir çok yazılımla entegre hale getirebilyoruz .

Hizmet verdiğimiz konular hakkında aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz .

Voip avantajlı tarifeleri görmek için tıklayınız .

 

Daha fazla bilgi için 0216 998 0 737 (SES)  numaralı telefondan  ve info@sesbilisim.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz .