Grandstream UCM Çözümleri

Grandstream UCM Çözümleri ekonomik dijital santral çözümleridir .  Bütünleşik Haberleşme Yönetimi olarak Türkçeye çevirebileceğimiz UCM bir dijital santralden beklenen tüm özellikleri bir arada sunarak ekonomik bir çözüm sağlıyor .

Grandstream UCM6102 IPPBX 

500 SIP abone tanımlayabilme, 30 Eş zamanlı çağrı, 2 FXO dış hat, 2 FXS analog abone, Entegre raporlama ve ses kaydı, artırılabilir 4GB bütünleşik hafıza, IVR karşılama, Web tabanlı kolay yönetim, Voicemail, Faks Desteği, Entegrasyon için API desteği, Lisanslama için ek ücret yok!

 

Grandstream UCM6104 IPPBX 

500 SIP abone tanımlayabilme, 45 Eş zamanlı çağrı, 4 FXO dış hat, 2 FXS analog abone, Entegre raporlama ve ses kaydı, artırılabilir 4 GB bütünleşik hafıza, IVR karşılama, Web tabanlı kolay yönetim, Voicemail, Faks Desteği, Entegrasyon için API desteği, Lisanslama için ek ücret yok!

 

Grandstream UCM6108 IPPBX


 500
SIP abone tanımlayabilme, 60 Eş zamanlı çağrı, 8 FXO dış hat, 2FXS analog abone, Entegre raporlama ve ses kaydı, artırılabilir 4GB bütünleşik hafıza, IVR karşılama, Web tabanlı kolay yönetim, Voicemail, Faks Desteği, Entegrasyon için API desteği, Lisanslama için ek ücret yok!

Grandstream UCM6116 IPPBX
500 SIP abone tanımlayabilme, 60 Eş zamanlı çağrı, 16 FXO dış hat, 2FXS analog abone, Entegre raporlama ve ses kaydı, artırılabilir 4GB bütünleşik hafıza, IVR karşılama, Web tabanlı kolay yönetim, Voicemail, Faks Desteği, Entegrasyon için API desteği, Lisanslama için ek ücret yok!

Grandstream UCM6510 IPPBX
2000
SIP abone tanımlayabilme, 200 Eş zamanlı çağrı, 1 E1/ PRI Dış hat, 2 FXO dış hat, 2FXS analog abone, Entegre raporlama ve ses kaydı, artırılabilir 4GB bütünleşik hafıza, IVR karşılama, Web tabanlı kolay yönetim, Voicemail, Faks Desteği, Entegrasyon için API desteği, Lisanslama için ek ücret yok!

Daha fazla bilgi ve sipariş için için 0216 998 0 737 (SES)  numaralı telefondan  ve info@sesbilisim.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz .

Comments are closed