Sanallaştırma

Günümüz teknolojilerinden sanallaştırma ile esnek, yüksek kapasiteli ve yönetilebilir sistemler tasarlamak mümkün. Sanallaştırmanın başlıca çeşitleri ;

  • Sunucu Sanallaştırma

X86 mimarisi sunucularında aynı anda  tekbir işletim sistemi ile çalışmasına olanak sağlanıyor . Sunucunun sanallaştırmasıyla birlikte işletim sisteminin ve uygulamaları ayrı ayrı donanımlara ayırabilmek mümkün hale geliyor . Bu şekilde donanımınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz ve maksimum fayda ile kullanmanız hedefleniyor .

  • Ağ Sanallaştırma

Fiziksel bir ağın yeniden üretilmesiyle oluşturulan sanal ağlardır . Sanallaştırma teknolojisinin faydalarından yararlanarak fiziki bir ağın bütün özelliklerini kullanabilirsiniz .

  • Masaüstü Sanallaştırma

Kullanıcılarınıza yönetilebilir bir hizmet sağlamak , gelişen ve değişen ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler getirebilmek için kullanılan bir teknolojidir . Evden veya uzaktan çalışan kullanıcılarınıza aynı performas ile güvenli bir şekilde erişim sağlamakta kullanılır .

  • Uygulama Sanallaştırma

Şirketinizde veritabanları , Müşteri ilişkileri uygulamaları , ERP çözümleri ve Santral çözümleri gibi bir çok uygulama ortak kullanım ve kesintisiz erişimin sağlanması için sanallaştırılmaktadır . Sanallaştırma teknolojisinin yararlarını performansını bu uygulamaları kullanıcılara dağıtımda ve yönetiminde de kullanabilmenizi sağlıyoruz .

Detaylı bilgi için 0216 495 63 73 nolu telefonu arayabilir ve info@sesbilisim.com.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz .

Comments are closed