Microsoft Sistemleri Yapılandırma

 

  • Microsoft Ürünleri Yönetimi

Kurumunuzda kullanılan Microsoft ürünlerinin envanter çalışması yapıyor ve lisanslarınızın yönetimi konusunda sizlere hizmet veriyoruz .  Oluşturulan envanter sayesinde kurumunuzun Microsoft ihtiyaçlarını daha kolay takip edebilmenizi ve bilgi işlem personelinizin daha efektif çalışmasını sağlıyoruz .

  • Microsoft Sunucu İşletim Sistemleri

Sunucu sistemlerini yazılımlarınızı kullanıcılarınıza dağıtmayı, ortak çalışma yapmalarını sağlayan sistemler olarak özetleyebiliriz. Microsoft altyapısı kullanan sistemlerde uygun işletim sistemini tespit edip konumlandırmasını yapıyoruz.  Bu seçimi yaparken sizlerin karlılığını ve verimini arttıracak yapılar kurmaya özen gösteriyoruz .

  • Microsoft İstemci İşletim Sistemleri

Microsoft sistemlerinde çalışan ve Microsoft sunucularıyla problemsiz çalışabilen istemci işletim sistemlerinin kurulumunu ve yapılandırmasını yapıyoruz .  Gelişen Microsoft teknolojilerini takip ederek kurumunuz için en ideal yapılandırmayı yapmak adına sizlere hizmet veriyoruz .

  • Microsoft Ürünleri yükseltme ve geçiş projeleri

 

Gelişen bilgi sistemleri teknolojilerini takip edebilmeniz için Microsoft ürünlerinde yükseltmeye ihtiyacınız olabilr  .  Microsoft sunucu ve işletim sistemlerinizi  bilgi sistemleri altyapınızı aksamaya uğratmadan planlı bir şekilde yükseltme ve yeni teknolojilere geçislerinizi  sertifikalı uzmanlarımızla planlı bir şekilde yapıyoruz .

Microsoft Ürünleri için lütfen tıklayınız .

 

Comments are closed