Voip Hat Tahsisi ( Sabit Numara Tahsisi )

SES Bilişim Ve Haberleşme LTD . ŞTİ.   anlaşmalı olduğu   telekom operatörleri aracılığıyla çoğrafi numara (  0212, 0216, 0312, 0232 vb. ) ve Çoğrafi konumdan bağımsız 0850’li telefon numarası tahsis etmektedir .

Eğer sabit hattınızı numaranız değişmeden kullanmak istiyorsanız Voip Hat Taşıma ( Sabit Numara Taşıma ) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz .

Voip avantajlı tarifeleri görmek için tıklayınız .

Tahsis Edilen Sabit Numara Nasıl Kullanılır?

VOIP ( Voice Over IP ) teknolojisini kullanarak tahsis edilen sabit numaranızı internet erişimi olan  PC , IP Santral , IP Telefon  ile birlikte kullanabileceğiniz gibi  ,  internet erişimi olan PC’nize kulaklıklı mikrofon takarak da kullanabilirsiniz .

0850’li numara tahsis edecek çağrı merkezlerine ve firmalara IP Santral veya Bulut Santral  üzerinden kullanmaları önerilir .

Bireysel kullanımlar için numaranızı cep telefonunuza yada başka bir sabit numaranıza yönlendirebilirsiniz. Bu durumda gelen tüm çağrılar direkt olarak yönlendirilen numaraya gelecektir.

 VOIP olarak  yeni sabit numara tahsisinin avantajları

  • Numara almanın herhangi bir tahsis, kurulum veya abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır.
  • Aylık sabit ücret uygulaması yoktur. Tamamen ücretsiz bir servistir.
  • Size tahsis ettiğimiz yeni numaranız üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet bant genişliğinize bağlı olarak.)
  • Farklı projeleriniz için birden fazla numara alabilirsiniz. Size tahsis edilen tüm numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde (CLD) mevcut hesabınıza yönlendirilir. Böylelikle santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, santralinizde birden fazla proje çalışabilirsiniz.
  • Sanal numaranıza ücretsiz telesekreter servisi.
  • Tahsis ettirdiğiniz numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme.

Coğrafi veya konumdan bağımsız numara nasıl alınır?
Coğrafi (0212, 0216, 0312, 0232, 0262, 0224, 0352, 0242, 0258, 0342, 0282) veya konumdan bağımsız (0850) numara almak için tıklayınız.

Gerekli Belgeler 

Bireysel Başvuru için;

– Kimlik fotokopisi

– Son 3 aya ait fatura

– Abonelik sözleşmesi

Kurumsal Başvuru için;

– Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi

– Şirket yetkilisine ait imza sirküleri

– Vergi levhası

– Abonelik sözleşmesi

 

Sabit telefon numarası almak için lütfen Abonelik Formunu doldurunuz.

 

Daha fazla bilgi için 0216 998 0 737 (SES)  numaralı telefondan  ve info@sesbilisim.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz .

Comments are closed