YAZILIM ÇÖZÜMLERİMİZ

1. CRM Çözümleri

Müşterilerinize özel veriler, verilerinize özel raporlar, size özel çözümler

Günümüzde müşterilere ait veriler gittikçe daha çok önem kazanmaya başladı. Bunun paralelinde CRM uygulamaları şirketlerin günlük hayatında etkin rol almaya başladı.
Şirketimiz, FİRMANIZA ÖZEL CRM uygulaması üretimi, mevcut CRM ‘lerin bakımı, güncellenmesi ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

2. Özel Yazılım Çözümleri

Firmanızın işleyişte yaptığı farklı işlemler yönetimi zorlaştırıyor mu?

Bu işleyişi kontrol etmek ve yönetmek artık sizin elinizde! Günümüzde kullanılan birçok paket program firmanızı belli bir standartta kabul eder ve işlemleri kendisine uygun hale getirmenizi bekler. Bu durum normal işleyişten farklı yapılanmış kurumlar için tam bir baş ağrısı yaratır. Firmanız için gerekli teknolojiden geri kalmayacaksınız artık. Özel yazılım çözümleri konusunda uzmanlaşmış kadromuzla FİRMANIZA ÖZEL YAZILIM yapıyoruz.

3. E-Ticaret Çözümleri

Siz Üretin ya da Tedarik edin fark etmez satamadıktan sonra şirketiniz kâr etmez!
Stoklarınız şişti mi? depolarınız doldu mu? Teknolojinin nimetlerinden faydalanma zamanı gelmiştir. Cadde üstüyle sınırlı kalmayın tüm Türkiye ve hatta tüm dünya ürünlerinizi görsün satın alsın. Üretiminizi artırın, maliyetleri düşürün. Mağazanızı internete taşıyın, daha az kira ödeyin, daha az personel gideri ödeyin, daha çok ürün sergileyin, müşterilerinize doğrudan ulaşın. E-ticaret konusunda uzman kadromuzla FİRMANIZA ÖZEL E-TİCARET YAZILIMINIZ olsun.

4. Web Sitesi Çözümleri

Siz kimsiniz? Neredesiniz? Ürünleriniz, Hizmetleriniz neler? Size en kolay nasıl ulaşırız?

Yukarıdaki soruların ve çok daha fazlasının cevabı firmanızın kurumsal web sitesinde bulunur. Sizin firmanızın web sitesinde bu soruların cevabı yok mu ya da çok karışık sizde mi bulamıyorsunuz? Daha güzel görünen, müşterilerinizle veya bayilerinizle iletişim sağlayacağınız bir site ister misiniz? FİRMANIZA ÖZEL WEB SİTESİ tasarımı, yazılımı, mevcut web sitenizin güncellenmesi, geliştirilmesi konusunda ; web sitesi tasarımı ve yazılımı konusunda uzman kadromuz sizlere en iyi hizmeti sunmaya hazırdır.

Daha fazla bilgi için 0216 998 0 737 (SES)  numaralı telefondan  ve info@sesbilisim.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz .

Comments are closed