HAKKIMIZDA

SES Bilişim ve Haberleşme LTD. ŞTİ. olarak bilgisayar ve ağ sistemleri , yazılım geliştirme ve haberleşme ana dallarında hizmet vermek amacıyla kurumsal yapılanmamızı tamamladık .

Bilgisayar ve ağ sistemleri alanında sunucu , istemci , ağ ürünleri kurulum ve yapılandırma hizmetleri vermekteyiz . Müşterilerimiz için en uygun IT altyapısını ve ihtiyaçlarını tespit ederek bu ihtiyaçlara uygun ürünlerin satışını ve konumlandırmasını yapıyoruz . Sunucu alanında Microsoft sertifikalı uzmanlarımız bu alandaki deneyimlerini müşterilerimiz için kullanmaktadır . Bu yüzden konumlandırmalarımızı Microsoft mimarisine uyumlu halde yapılandırıyoruz . Yine aynı şekilde ağ yapılandırması kısmında güvenlik duvarı , güvenli bağlantıların yapılandırılması ve bu yapılandırılan sistemlerin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız .

Yazılım alanında .Net teknolojisini kullanarak geliştirdiğimiz ürünlerin yanı sıra aynı teknolojiyi kullanan yada uyum sağlayan ürünlerin entegrasyonu ve konumlandırmasını yapmaktayız . Müşterilerimize ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayacak özelleştirilmiş çözümler üretecek yazılım ekibimizle sektörün önde gelen firmalarından birisi olacağız . Haberleşme alanında ise tercihen yine .Net mimarisi ve Microsoft Sunucu mimarisiyle uyumlu çalışan dijital santral ürünleri konumlandırmasını yapmaktayız . Voip hizmet sağlayıcısı çözüm ortaklarımız ile iş birliğimiz sayesinde müşterilerimize ucuz telefon hizmeti de sağlamaktayız . Bu alanda özellikle Çağrı Merkezleri ile alakalı proje çalışmalarımız olmaktadır . Çağrı merkezlerinin tamamiyle IP telefon altyapısında ihtiyacı duyacak ürünlerin tedarikini ve yapılandırmasını sağlamaktayız . ( IP Telefon , Voip Gateway , Router gibi . )

Yukarıda belirttiğimiz alanlarda deneyimli personelimizle bir işletmenin IT ihtiyacını maksimum derecede karşılayabilmek amacıyla yaptığımız stratejik ortaklıklar ve anlaşmalar ile ürünlerin tedarik ve desteklerini sağlıyoruz .

İş Ortaklarımız ;
Microsoft , Penta , Arena , Sintel , GFI , 3CX

Comments are closed